Powrót

Nie zdefiniowano

Dla rodziców (Hokej Na Trawie)

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich rodziców pragnących aby ich dzieci odeszły na moment od wszechobecnych komputerów i zaczęła swoją przygodę ze sportem. Wychowanie przez sport to wpajanie od najmłodszego zasad fair play, dbania o dobrą kondycję fizyczną, nauka współpracy z rówieśnikami, poleganie na swoich kolegach z drużyny. Nasze drużyny szkolimy w byciu sportowcami w całokształcie, ostatnią rzeczą na jakiej nam zależy to wyniki sportowe, one przychodzą same, one nie mogą być celem szkolenia młodzieży. Naszym celem jest wychowanie szeregu osób potrafiących nabyte umiejętności na treningu i przekazane przez nas wykorzystać w szkole i w późniejszym dorosłym życiu.

Hokej na trawie to sport rodzinny, z wieloletnią tradycją, wymagający opanowania wielu umiejętności fizycznych oraz psychicznych. Te cechy zostają nawet wiele lat po odłożeniu hokejowej laski! To jest i zawsze był sport dla osób wyjątkowych, dla których zwykłe bieganie w 20 chłopa za balonem nie jest szczytem umiejętności technicznych! Hokej to sport trudny, ale dający wiele satysfakcji po już wstępnym opanowywaniu kolejnych etapów szkolenia.

Jeśli chcieliby Państwo zapisać swoje dzieci do naszych drużyn, prosimy o kontakt telefoniczny 512169006 bądź skorzystanie z naszego formularza kontaktowego!

 

Gramy na boisku SP 3 ul. Hallera 8 w Cieszynie

oraz sali gimnastycznej przy SP 3