Powrót

Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego

Zawodnicy (Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego)

 

Julia Jarco

Julia swoją przygodę z łyżwiarstwem figurowym rozpoczęła gdy miała 3.5 roku. Łyżwiarstwo, jak sama stwierdziła, to jej życie, ale oprócz niego bardzo lubi tańczyć, śpiewać,kocha zwierzęta - szczególnie pieski i koty.

 

Wanda Mrozek

Wanda zaczęła jeździć na łyżwach w wieku 4 lat i stało się to największą pasją w jej życiu. Oprócz łyżwiarstwa uczy się też gry na skrzypcach. Wolne chwile spędza na zabawie z koleżankami i młodszym rodzeństwem..

 

Julia Mrozek

Julia rozpoczęła naukę jazdy na łyżwach razem z siostrą w wieku 6.5 roku. Oprócz łyżew jej ogromną pasją jest gra na fortepianie. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki i czytać książki.

 

Sara Nawrat

Cześć jestem Sara, mam 12 lat. Swoją przygodę z lodowiskiem i jazdą figurową rozpoczęłam mając 4 lata. Początkowo nie mając planów na uczestnictwo w klubie uczęszczałam do szkółki łyżwiarstwa figurowego, po roku jednak, za namową trenerki Ireny rodzice postanowili zapisać mnie do klubu i zaczęłam intensywniej trenować. Oprócz radości i energii, którą czerpię z jazdy na lodzie, pasjonuję się również przyrodą, uwielbiam psy i konie. Bardzo lubię wykonywać też wszelakie prace plastyczne i kulinarne specjały:)

 

Kamila Paś

Oliwia Gawęda

Julia Słobodzian

Paulina Gunia

Amelia Wojtyna